Faruk İNSEL – Şirket Müdürü

1979 yılında mezun olduğu Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden 1981 yılında yüksek lisans diplomasını almıştır. Faruk İnsel 1980’den beri yapısal çelik sektöründe 500’ü aşkın inşaat projesinde tasarımcı, imalatçı veya montajcı olarak görev almıştır.

Rauf AKBABA – Şirket Müdürü

1979 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun olmuş, 1981’de Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. 1983’den bu yana yapısal çelik sektöründe çalışan Rauf Akbaba; stadyum, havaalanı ve geniş açıklıklı köprüler gibi yapıları kapsayan birçok saygın projede baş tasarımcı olarak çalışmıştır.

Erdinç BELLİSAN – Tasarım Şefi

Lisans diplomasını 1998 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden almıştır ve mezuniyetinden sonra kariyerine yapısal çelik tasarımcısı olarak devam etmiştir. Türkiye ve bölge ülkelerinde alanının en iyi tasarımcılarından biri sayılan Erdinç Bellisan, zorlu yapıların 3D modellemesinde uzmandır.

Emre İNSEL – Tasarım Şefi

2005 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisans diplomasını 2007’de Wyoming Üniversitesi’nden alan Emre İnsel, sonrasında ABD’de bir süre inşaat mühendisliği yapmıştır. Yapısal çelik, betonarme ve ahşap yapıların tasarımı konularında tecrübelidir.